Draugiem say   Paziņo citiem!

PAR TURNĪRU "SĒDE" 2010

sede_plakats_2010

Mēs, organizatori, sakām paldies visiem, visiem, kas bija ieradušies uz 2010. gada 15. maijā notikušo pasākumu restorānā "Millenium".

Pasākumu apmeklēja 72 cilvēki:
• 50% no Rīgas,
• 23% no Rīgas rajona (Baldone, Daugmale, u.c.),
• 22% no Salaspils, Valmieras, Talsiem, Ogres, Lielvārdes un pat no Alūksnes

vecuma amplitūdā no 13 līdz 66 gadiem (pārsvarā, no 13 līdz 33) un spēlēšanas pieredzi sākot ar tikai pāris stundām līdz pat 7 gadiem (visvairāk = 3 gadi).Pēc spēles tika apbalvoti 2. - 4. vietas ieguvēji ar Ādažu Čipsu "Ego" čipsu pakām, kā arī ielūgumu uz "Katanas ieceļotāju" čempionātu:

    4. vieta = Sanita Spiģere,
    3. vieta = Jānis Dubinskis,
    2. vieta = Imants Krastiņš.

Ar Ādažu Čipsu kasti, dāvanu karti no veikala "LUDO" 50 LVL apmērā, speciāli izveidoto Sēdes kausu, ielūgumu uz "Katanas ieceļotāju" čempionātu, kā arī nebeidzamie dalībnieku aplausi tikai SĒDES 1. vietas ieguvējai Laurai Ķurbei no Rīgas, kura Katanu ir spēlē jau vairākus gadus.

Papildus tam, tika rīkotas papildus disciplīnas – "Izspēlēto attīstības kāršu skaits", "Bruņinieku skaits", „Nepārtraukta ceļa posmu skaits".

Gan disciplīnu "Izspēlēto attīstības kāršu skaits" uzvarētājs Jānis Dubinskis (17 gab.), gan disciplīnas "Bruņinieku skaits" uzvarētāji – Volkovu ģimene (Sintija un Artūrs) (abiem - 10 gab.), gan disciplīnas "Nepārtraukta ceļa posmu skaits" uzvarētājs – Aleksis Zālītis (44 gab.), kā arī pasākuma simpātiju balvu no paša pasākuma etalona Armīna Skudras ieguvēja – Vijolīte (Vija Vāvere) ieguva dāvanas no "Avon".


Bet Armīns Skudra (plašāk tautās pazīstams kā "2e") ieguva 54. vietu.

Vai Tevi interesē arī citi rezultāti?
Excel formātā
Elektroniskā formātā

Vai ieraudzīji sevi? Nē??? Tad paskaties galerijā


Informācija par pasākumu bija atspoguļota un publiski pieejama portālos LETA, PRcentrs, easyget.lv, kasnotiek.lv, prataspeles.lv, krabjiem.lv un portālā draugiem.lv, kā arī ļoti daudzos blogos un radio Naba ēterā.

Turnīrs notika "Katanas ieceļotāju" pamatspēlē, Baldonē, restorānā "Millenium" (Daugavas iela 7) no plkst. 10:00 līdz 18:00. Piedalīties varēja jebkurš Katanas spēlētājs, kurš sasniedzis 10 gadu vecumu un laicīgi pieteicās turnīram mājaslapā – https://www.sede.lv/

Pasākumu atbalstīja Prataspeles.lv, veikals "Ludo", Baldones dome, Ādažu Čipsi, Avon. Informēja – draugiem.lv, kasnotiek.lv, radio Naba, krabjiem.lv, studentnet.lv.